KZ Mont spol. s r.o.

adresa:
Mistrovská 13
Praha 10 - Malešice
108 00
mapa

tel. kancelář: 274 777 571
fax kancelář: 274 782 594
email: kzmont@kzmont.cz

informace 24h denně
mobil jednatel: 602 329 137

Základní informace

  Založením firmy Karel Zoula – opravy kotlů s jedním zaměstnancem v roce 1990 a jejím rozvojem vznikl základní předpoklad v roce 1995 pro vznik společnosti KZ Mont spol. s r. o., která plynule navázala na aktivity původní firmy.

  Činnost firmy zahrnuje kompletní výstavbu a opravu tepelných zdrojů, tj. výrobu a distribuci tepla, kompletní dodávky tepelných zdrojů pro všechny typy paliva do provozního přetlaku 2,5 MPa, opravy a rekonstrukce tepelných zdrojů na pevná, kapalná a plynná paliva s topným médiem voda – pára do provozního přetlaku 2,5 MPa, dodávky a montáže teplovodů, parovodů, plynovodů včetně strojoven a plynových zařízení.

  Veškerá výše uvedená činnost je prováděna na základě nejnovějších technických poznatků s použitím nejmodernější technologie, zejména pak v oblasti MaR, která umožňuje docílit co nejnižších provozních nákladů.

  Montáže technologie provádíme vlastními pracovníky, klademe důraz na kvalitu prováděného díla, na vzdělávání našich pracovníků se snahou o zajištění technické dokonalosti naší dodávky. Naši pracovníci jsou držiteli svářečských průkazů s evropskou kvalifikační zkouškou. Ke své činnosti používáme vlastní nákladní a dodávkový vůz, svářecí elektrické agregáty FRONIUS, TRIODIN, svářečky na plast, autogenní soupravy, ruční el. nářadí HILTI, BOSCH, el. pily na kov, závitořezy, magnetickou vrtačku na kov, tlakové pumpy na provádění tlakových zkoušek, ruční zvedací zařízení, lešení a další vybavení.

  Ručením do výše základního jmění 2.000.000,- Kč poskytujeme zákazníkům vysokou záruku. Financování menších zakázek do výše 500.000,- Kč realizujeme ze svých prostředků. Dodávky nových tepelných zdrojů financujeme v případě zájmu zákazníka pomocí leasingu. Svoji činnost zaměřujeme především na přátelskou spolupráci se snahou o zajištění spokojenosti našich zákazníků, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, který provádíme do 24 hod. po nahlášení poruchy. Měřítkem našeho vztahu k odběratelům může být i fakt, že k dnešnímu dni nemáme žádné závazky vůči našim dodavatelům, a skutečnost, že nám dřívější zákazníci opakovaně zadávají další zakázky.

Jako držitel licencí na výrobu a rozvod tepelné energie nabízíme vlastníkům tepelných zdrojů jak veškeré administrativní, tak i technické služby spojené s vytápěním.